Newbies Show: Toľko lásky ste ešte nevideli!


28.06.2016 5434
Skúsenosť
Naša promočná Newbies Show je úspešne za nami a cítime toľko radosti, že sa bojíme, či sa do tohto blogu vôbec zmestí! Máte pocit, že preháňame? Prečítajte si after show reakcie priamo od Newbies ako dôkaz.

Amélie Epanouie

"Krásne Ženy. Podľa mňa ďakovania a komplimentov nikdy nie je dosť a preto sa chcem aj ja poďakovať za včerajší večer. Napriek tomu, že to píšem teraz, stále sa mi tisnú slzy od dojatia a červenajú sa mi líca od eufórie a toľkých emócii. Lotta Love a Catrice Cat - ďakujem za vašu trpezlivosť, nápady, inšpiráciu a čas, ktorý som mohla s vami stráviť. Ďakujem za povzbudenie a za tuto obrovskú čarokrásnu príležitosť. Veľmi si to vážim, pre mňa to je jeden z mojich splnených snov! Dievčatá, vaša podpora bola úžasná a boli sme krásne. Diamond Fairy, ďakujeme za krásne momenty v backstagei.Teším sa na to, ako budeme ďalej pokračovať a chcem uuuplne popracovať na sebe ďalej,nech budem na stagei raz aj v opätkoch. Ľúbim Vás a ďakujem!"

Dame Veniss

"Moje krásky najväčšie, ďakujem, že som to mohla prežiť s vami, bol to pre mňa najúžasnejší večer a ani neviem opísať všetky tie emócie, ktoré prežívam. Stále mám slzy v očiach od šťastia! Veľké ďakujem Lotta a Catrice, ste tie najviac top ženyA všetky sme úžasné, krásne a milión krát ďakujem."

(Foto: Peter Dobiš)


Lush Lust

"Ahojte krásky, nedá mi nenapísať, že tiež ďakujem za to, že som mohla byt súčasťou tejto show, Lotta a Catrice ste mega top šikovnice, Diamond Fairy najlepši hosť  a ešte ďakujem za možnosť zaľúbiť sa do VÁS všetkých divas! Boli ste úžasneeeee všetky! Milujem vás!"

Pivony Wild

"Najúžasnejší večer!!! 
Ďakujem všetkým, všetkým, všetkým a všetkým, a želám si svetový mier!"

(Foto: Peter Dobiš)


Freya

"Najlepší večer na svete! Ženy, boli ste najsamsuper, ďakujem, že vás mám.
Catrice a Lotta, ani neviem slovami vyjadriť, aké ste skvelé!"

Diamond Fairy

"Drahé divas, chcela by som sa vám poďakovať za včerajšok. Za to, že som mohla byt súčasťou vášho veľkého večera. Nevidela som vás síce on stage ale boli ste (okrem toho že nádherné a sexi as fuck) podľa všetkého, čo som počula mega najsam super, takže veľké gratulácie!!!  Nabudúce si vás vychutnám z druhej strany.
PS: Tento backstage bol luxus...Ste vychytali!!"

(Foto: Peter Dobiš)

Catrice Cat

"Najviac neznášam túto aftershow depression a tak vám chcem vyznať lásku a pochváliť vás, za to, ako výborne ste to zvládli. Mala som možnosť vidieť už veľa Newbies shows vo svete a musím povedať, že ste nastavili latku poriadne vysoko. Som na vás najviac pyšná, za to aký obrovský pokrok ste spravili od nácvikov až po váš veľký debut, za krásne prepracované čísla a pohyby. Veď ešte nedávno ste nechceli o vystúpeniach ani počuť a teraz? Aha! Poďme dobyť svet!" #TonaLásky

Lotta Love

"Už od prvej hodiny s vami mi bolo jasné, že ovládnete vesmír. Je úplne úžasné pozorovať tú premenu z hanblivých dievčat na sebavedomé ženy. Naozaj ste na sebe makali a to sa aj v sobotu ukázalo. Proste tá show bola TOP! Prejavili ste zodpovednosť, kreativitu, umelecké cítenie, skrátka všetko, čo by performer mal mať. Som tak hrdá! A veľmi vás obdivujem, že ste burlesque vôbec dali šancu. Vďaka tomu je naša rodina obohatená o naozaj krásne ženy zvnútra aj zvonka. Prirástli ste mi k srdcu ženy! A kedy bude ďalšia show? <3 "


Celá Bratislava Burlesque ďakuje za perfektné publikum a prejavenú podporu. Už teraz sa na vás tešíme na ďalšej show, na nových kurzoch od septembra alebo workshopoch počas leta. <3