Vintage Makeover Day by Bratislava Burlesque


18.07.2016 14145
Tipy & Triky
"Urobte aj zo mňa niekedy takú kočku.", zvolala Daniela a ani nevedela, čo svojim želaním spôsobí! Spojili sme sily a z už aj tak krásnej ženy sme vykúzlili pravú vintage femme fatale s moderným twistom. Ako sa vám páči táto premena?

Najprv to bola len malá myšlienka, no s nadšením sa z toho stal hotový projekt, na ktorý sme sa celý týždeň všetky tešili. Tak vznikol náš Vintage Makeover Day. Daniela je prirodzene krásny typ ženy a potrebovala len trošku povzbudiť k noseniu farieb, vzorov a jemného, no pútavého make upu. Takto vyzerala Daniela pred našou premenou:


Naša misia bola kompletná premena, od hlavy až po päty, preto sme sa rozhodli pre Vintage Shop na Františkánskom námestí. Majú totiž perfektný výber všetkého, na čo pomyslíte a nájdete tam čokoľvek od klobúkov, cez šaty až po topánky. Variánt sme mali niekoľko, jednoznačný bol však kvetinový vzor, od ktorého sme sa odrazili. Nakoniec sme sa rozhodli pre tento outfit, ktorý nebol len najoriginálnejší, ale Daniele aj najlepšie sedel, cítila sa v ňom príjemne a podčiarkoval jej nádherné ženské krivky. A čo viac, cena celého outfitu je celkom priateľská, nemyslíte?


Celková cena outfitu: 12EUR


Z výsledku sme ostali naozaj ohromené! Spolu s vizážou sme tak vytvorili klasický denný vintage look s príchuťou modernej mestskej ženy. Nápadité detaily a jedinečné kúsky dotvarajú zaujímavý celok priťahujúci pohľady. 

                                                                     


Toto nám však nestačilo. Chceli sme tento look posunúť ešte ďalej a tak sme sa rozhodli vytvoriť aj večernú verziu. Z elegantnej dámy sa tak razom stala hotová diva. Červený župan bol rozhodne tým pravým vintage úlovkom, vďaka ktorému vznikol tento nádherný boudoir štýl.

                                  Celková cena outfitu: 5EUR
"Vždy som obdivovala “look” z päťdesiatych rokov. Túžila som sa raz takto premeniť a skúsiť návrat ku klasickej kráse. Vôbec som však nevedela ako na to. Môj sen sa splnil vďaka divám z Bratislava Burlesque, ktorých vízia a skúsenosti ma viedli celým dňom k úžasnému výsledku a hlavne pocitu. Cítila som sa jedinečne, žensky a zmyselne. Takže to nebol len vonkajší, ale aj vnútorný zážitok."

Daniela


Pozrite si, ako sme si tento deň spolu užili v krátkom videu :)


                  


Ak by ste chceli s nami stráviť takýto deň, neváhajte sa nám ozvať na bratislavaburlesqe@gmail.com. Tešíme sa!


˜

Glam Squad: Lotta Love

                       Catrice Cat

                            Diamond Fairy